EASY FM Enjoy The Music
Het appartementencomplex Highnote in het centrum van Almere is woensdag feestelijk geopend. In Highnote zijn 157 appartementen gebouwd, waaronder 66 zogenoemde friendswoningen.
Friendswoningen zijn vernoemd naar de populaire Amerikaanse tv-serie uit de jaren ’90. Het gaat om huurappartementen met twee slaapkamers, twee badkamers, een gezamenlijke woonruimte en keuken. Het idee was dat je er kan samenwonen met bijvoorbeeld een medestudent, vriend, zus of broer.
De woontoren staat tussen het politiebureau en De Voetnoot. Eind 2018 waren omwonenden niet blij toen de bouw van de woontoren werd aangekondigd. Ondernemers in de buurt waren kritisch over de grootte en de hoogte van het complex met 19 verdiepingen.
Alle appartementen van HighNote zijn verhuurd, vooral aan (oud-) Almeerders. De huurprijzen liggen tussen de 600 en 1700 euro per maand.
Written by: arno
For every Show page the timetable is auomatically generated from the schedule, and you can set automatic carousels of Podcasts, Articles and Charts by simply choosing a category.
close