Nieuws

Almeerse juf Cora is de beste juf van Nederland

today6 oktober 2023 11

Achtergrond
share close

Cora Posthumus van het Taalcentrum in Almere mag zich een jaar lang ‘docent van het jaar’ noemen in het primair onderwijs. De prijs werd donderdag op de ‘Dag van de Leraar’ uitgereikt door demissionair onderwijsminister Mariëlle Paul. In totaal maakten drie docenten kans in deze categorie.

Posthumus maakt zich al twintig jaar sterk voor gespecialiseerd en intensief taalonderwijs voor jonge nieuwkomers. Eén jurylid was zo geraakt door haar verhaal dat die overweegt terug te keren naar het onderwijs.

Volgens de jury is de impact van Posthumus meteen zichtbaar, ze is volgens hen een ambassadeur voor het onderwijs.

In totaal zijn er vier docenten van het jaar gekozen. Er waren ook prijzen in de categorieën speciaal onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs.

Geschreven door arno

Rate it

0%