EASY FM Enjoy The Music
Twee inwoners van Huizen hebben een rechtszaak aangespannen tegen de komst van een distributiecentrum van kledingwinkel Hunkemöller in Almere. De klagers vinden dat hun uitzicht wordt verpest door het pand. Dinsdag diende daarover een zaak bij de rechtbank in Utrecht.
De klagers wonen aan het water aan de overkant van Almere. Hun uitzicht op het polderlandschap verandert door de nieuwbouw. De gemeente Almere wil de klagers niet aan het woord laten, omdat zij te ver weg wonen. De rechtbank moet daarom eerst oordelen of de twee inwoners van Huizen wel belanghebbend zijn. De beslissing is op 16 maart.
Hunkemöller is het met de gemeente Almere eens en vindt dat de klagers misbruik maken van het procesrecht. De klagers zouden zich beroepen op rechtsregels die niet voor hen bedoeld zijn. Een vertegenwoordiger van het kledingbedrijf laat weten dat met de klagers graag in gesprek wordt gegaan. Ook wil het bedrijf een groenstrook in Almere betalen en daar overleg over voeren.
Geschreven door arno
For every Show page the timetable is auomatically generated from the schedule, and you can set automatic carousels of Podcasts, Articles and Charts by simply choosing a category.
close